Артем Василюк

3 роки | м. Черкаси
Діагноз: Дифузна астроцитома
Історія дитини

Артем – маленький хлопчик із Черкас, у свої 2,5 роки зіштовхнувся із страшною недугою.

Трохи більше року тому, Артемчику діагностували рак!

Все починалось дуже банально, дитина просто показувала, що болить голова. Цей день 7 січня 2020 року став фатальним для сім’ї. Артемчика спочатку оглянули в місцевій лікарні. Лікар-невропатолог дав напрямок на МРТ.

Вже через два дні, 10 січня 2020 року, Артемчика прооперували. Діагноз українських лікарів: “дифузна астроцитома”. Коли хірург вийшов з операційної, то запевнив батьків що пухлину повністю видалили. Після цього, було декілька днів реанімації, антибіотики, курс відновлення вдома.

Проте, вже через місяць, після повторного обстеження, стало зрозуміло, що не все так просто! Потім було обстеження через три місяці та пів року, а пухлина все росла. Українські лікарі не давали ніяких гарантій.

Батько Артемчика — Володимир, звернувся до ізраїльської медицини. За лікування Артемчика погодився взятись проф. Константі. Диференціальний діагноз професора “паліцетарна астоцитома”.

Перша операція Артемчика в Ізраїлі відбулась 14 вересня 2020 року. Оперуючим лікарем-хірургом був сам проф. Константіні.

Та на жаль, довга та виснажлива боротьба Артемчика із пухлиною ще не завершена. У лютому 2022 року Артемчика знову очікують в Ізраїлі, для проведення консиліуму та визначення з фінальним етапом лікування та ще однією операцією.

Пухлина Артемчика знаходиться в голові, а якщо точніше в можечку. Щоб прооперувати такий складний випадок, необхідно залучати тільки найкращих нейрохірургів світу, саме тому проф. Константі виступає оперуючим лікарем! Проте, навіть він не всемогутній, курс лікування є надзвичайно дорогим!

На жаль , сім’я не має фінансової змоги оплатити такі витрати!

Просимо Вас допомогти Артемчику!
Кожна гривня — це шанс для дворічної дитини!
Реквізити для перерахунку фінансової допомоги із позначкою “для Артемчика”.

Фото
Документи
Що вже зроблено
Поділитися в соц. мережах

Якщо Вашій дитині потрібна допомога,
Напишіть нам і ми зробимо все можливе, щоб
допомогти їй!

ЗАЯВКА НА ДОПОМОГУ