Дарія Бережна

4 роки | м. Дніпро, Україна
Діагноз: Гострий лімфобластний лейкоз (ГЛЛ)
Історія дитини

Дарія Бережна вперше зіткнулася з різкою температурою в серпні 2019 року. Температура була підвищена кілька днів і Даша ослабла за дуже короткий час.

Батьки звернулися за допомогою в “Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр” у Львові. Терміново здали аналізи крові. Результат обстеження: гостра лейкемія.

Батьки і подумати не могли, що таке випробування прийде в їх сім’ю, просто не могли в це повірити. У надії на те, що це помилка, протягом тижня зібрали всі свої заощадження, прийняли допомогу близьких і родичів, і екстрено вилетіли до Ізраїлю для обстеження в медичному центрі ім. Сураські в Тель-Авіві. На жаль, надії батьків зазнали краху. Ізраїльські лікарі діагностували гострий лімфобластний лейкоз.

Дашеньку відразу госпіталізували майже на 30 днів. Після госпіталізації був складений план лікування: інтенсивна хіміотерапія протягом 9 місяців, підтримуюча хіміотерапія – протягом 15 місяців (весь протокол лікування триватиме 2 роки).

За час лікування Дарія пройшла дві частини індукційної хіміотерапії (IA, IB), «протокол М». Зараз проводиться консолідаційна терапія (протокол IIA). Для завершення інтенсивної хіміотерапії необхідно буде пройти протокол IIB. Ми дуже вдячні батькам Миколі і Ользі за довіру найціннішого …

Фото
Документи
Що вже зроблено
  • Перше встановлення діагнозу в Україні. 08.2019
  • Приїзд до Ізраїлю для обстеження в медичному центрі ім. Сураські. Після госпіталізації був складений план лікування.
  • Дашенька пройшла дві частини індукційної хіміотерапії. Лікування триває ...
Поділитися в соц. мережах

Якщо Вашій дитині потрібна допомога,
Напишіть нам і ми зробимо все можливе, щоб
допомогти їй!

ЗАЯВКА НА ДОПОМОГУ