Кашуба Мар'ян

12 рокiв | Львівська обл., Стрийський район, село Довголука, Україна
Діагноз: Аутизм
Мета зборів: Реабілітація
Залишилося зібрати: грн. 40 000.00 грн
4460.00грн. (0%)
Зібрано на даний момент:
Збір коштів

Історія дитини

Кожна мама мріє, щоб її діти росли здоровими та щасливими. Мар’ян народився другою дитиною в сім’ї. Спершу не передбачалось жодних проблем, хлопчик ріс, як всі повноцінні дітки, вчасно почав тримати голову, сидіти, ходити. На жаль дуже швидко у Мар’яна зник вказівний жест та зоровий контакт. Терміново розпочали звернення до спеціалістів: дефектолога, психолога, логопеда. У чотири роки було призначена інвалідність з підгрупою А.
Хлопчик фактично перестав їсти, він невербальний, до одинадцяти років, не міг зовсім самообслуговуватись.За час проходження реабілітаційно- корекційних занять зі спеціалістами, Мар’янчик мужньо подолав вибірковість у їжі, навчився самостійно відвідувати вбиральню. Зараз дуже важлива робота над розумінням мовлення, необхідні заняття з психомоторного розвитку, терапії, робота з логопедом.
На жаль, самостійно у батьків не вистачає коштів оплачувати реабілітацію. Щиро віримо, що разом ми зможемо зібрати необхідну суму, та допомогти світлому, доброму хлопчику Мар’яну одужати!

Фото дитини

Документи

Що вже зроблено

Робота з логопедом, дефектологом, психологом
Поділитися в соц. мережах:

Якщо Вашій дитині потрібна допомога,

Напишіть нам і ми зробимо все можливе, щоб допомогти їй!

ЗАЯВКА НА ДОПОМОГУ