Келебай Олександр

17 рокiв | м. Калуш, Україна
Діагноз: Кістозно-солідне об'ємне утворення хробака мозочка IV шлуночка
Мета зборів: Лікування
Зібрано на даний момент:
360 000.00 грн
Залишилося зібрати: 1 954 728.06 грн
Історія дитини
   В м. Калуш, Івано-Франківської області народився Сашко, з вагою 3800, лікарі жіночої консультації сказали, що просто богатир. Сім годин після народження дитина почала задихатися. Наступного ранку Сашка забрала реанімаційна машина в обласну дитячу лікарню, де він знаходився на ШВЛ сім днів .Стан оцінили лікарі, як вкрай важкий. Хлопчик потрапив додому вперше, коли йому було півтора місяці.
Відтак постійне лікування в ОДКЛ, в Івано-Франківську неврологічному відділенні, реабілітаційні центри, санаторії. В рік і десять місяців Сашкові призначили допомогу, як дитині інваліду з дитинства. Часто хворів простудними захворюваннями. Стоїть на обліку у невролога, психіатра, ендокринолога, окуліста, кардіолога, ортопеда, гастроентеролога, алерголога має багато проблем зі здоров’ям.
У 2018 році мама звернулась в лікарню з проханням зробити дитині МРТ, після чого було виявлено кисти головного мозку. Лікарі зазначили, що необхідно спостерігатись, кожних шість місяців проходити контрольні МРТ.
Сашко почав почувати себе гірше два роки тому. Став менш активний, більш хворобливий, постійно втомлений. До 2021 року в нього був щільний графік, весь день був розписаний по хвилино. Вранці школа, опісля музична школа, реабілітаційний центр, тренажерний зал.
Коли в хлопчика почав підніматися тиск, боліти голова, та підвищилась постійна втомленість, було прийняте рішення пройти обстеження в ОДКЛ. Спеціалістами було зазначено, що – це через перехідний вік, потрібно зачекати, все мине через два роки. Надалі робили МРТ, спостерігались, тиск контролювали в кардіолога. Ось так і чекали, щоб минув перехідний вік.
Проте в  квітні  2023 року знову звернулись в ОДКЛ, в неврологічне відділення.
Ознайомившись з останнім обстеженням МРТ, лікарі зазначили, що потрібно їхати в Київ, в інститут нейрохірургії імені А.П. Ромоданова, в направлені було вказано – кисти головного мозку і обширний процес головного мозку не підтверджено. В інституті поставили діагноз – ПУХЛИНА МОЗОЧКА. Зазначили у важливості проведення оперативного втручання, щоб уникнути розвитку гідроцефалії, в іншому випадку ще потрібно буде проводити шунтування.
У Сашка неймовірно щире серце наповнене любов’ю, та світла душа, все ж у нього мало друзів, йому важко знаходити друзів серед ровесників. Він виріс в колі дорослих хоча і відвідує школу . Його друзями в школі – вчителі. Вдома у нього є один друг на 3 роки молодший, вони дуже добре ладнають. Хлопчик любить грати футбол, любить слухати музику . Сашко вже обрав професію, він мріє стати священнослужителем, розуміє, що для цього потрібно багато вчитися. Цей чудовий хлопчик так вірить, що якомога скоріше від відчує, як – це жити життя наповнене сили та енергії, де немає постійної втоми, головного болю, високого тиску, захворювань, болю………
Фото
Що вже зроблено
  • Консультація лікаря нейрохірурга - дитячого - онколога
  • Призначення орієнтовної вартості лікування
Поділитися в соц. мережах

Якщо Вашій дитині потрібна допомога,
Напишіть нам і ми зробимо все можливе, щоб
допомогти їй!

ЗАЯВКА НА ДОПОМОГУ