Медична допомога біженцям

Некомерційна організація «Леманам», група лікарів, які надають безплатну медичну допомогу тим, хто пережив Голокост, за підтримки Медичного центру Іхілов-Тель-Авів створила передовий пункт невідкладної допомоги в Молдові, на кордоні з Україною для українських біженців.Сьогодні вранці (11 березня) приватний літак доставив до кордону 40 лікарів із медичного центру Іхілів, а також безліч добровольців з інших ізраїльських лікарень. Команду супроводжують тонни пожертвуваного медичного обладнання, ліків та гуманітарної допомоги. Приїзд делегації був організований за погодженням із високопоставленими молдавськими чиновниками та різними зарубіжними державними органами.
Група лікарів-добровольців складається виключно з україномовних лікарів у галузі психіатрії, педіатрії, невідкладної медицини, сімейної медицини, ортопедії, анестезіології, реабілітації та психології. Їх супроводжують клоуни-медики, соціальний працівник та фахівці з логістики.оманда забезпечуватиме оперативне реагування на надзвичайні ситуації у таборах біженців у цьому районі та, за необхідності, може створити передову операційну на молдавській стороні кордону. Вони також підтримуватимуть місцеві лікарні, які лікують біженців у регіоні.

Майданчик об’єкту було створено під час тижневої секретної місії передовою групою з Медичного центру Іхілов та Леманама.

Леманам очолюють д-р Тамара Коліц з інституту ендокринології Центру та д-р Оз Франко, д-р Рой Мораг та професор Ідіт Матот. Делегацію підтримують уряди Ізраїлю та Європи, а також компанії Israir та Sarel Logistical Solutions.

Поділитися в соц. мережах