Софiя Онофрейчук

9 рокiв | с. Волока, Пушкіна 15, Чернівецького р-ну, Чернівецької обл.
Діагноз: Остіосаркома
Історія дитини

Софійка з маленького селища в Чернівецькій області, вже декілька місяців мужньо бореться із діагнозом, який став справжнім викликом для сім’ї. 22 вересня 2021 року, дев’ятирічній дівчинці діагностували “остеосаркому”.

Рак не проявлявся ніяк. Протягом тижня Софійцi просто боліла нога, трохи вище коліна, вона ледве помітно накульгувала. Софійка, як і всі дітки, активна. Можливо, просто гралась і десь забилась – подумали батьки.

Першим забив тривогу дідусь. Оглянувши забій, він наголосив, що йому не подобається нога дівчинки, що там щось є.

Батько Софії, Віталій дослухався до інтуїції дідуся та звернувся наступного дня до ортопеда. Після рентгену була поставлена підозра на онкологію. Далі була екстрена поїздка до Києва, КТ ноги та відповідь онкохірурга: “Ми можемо спробувати та нічого не гарантуємо”.

Навіть уявити страшно, що відчули батьки Софійки, почувши ці слова. Це – як політ у прірву, де хочеться зачепитися за рішення, яке гарантує правильний вибір.

Батько Віталій прийняв однозначне рішення лікуватись тільки закордоном. Вибором одразу став Ізраїль, оскільки друзі сім’ї вже отримали успішне лікування саме в Тель-Авіві.
На сьогодні дівчинка Софійка разом із сім’єю перебуває на лікуванні в одному із найкращих медичних центрів країни, в клініці “Шиба” та отримала перших курс хіміо-терапії.

Це тільки початок важкого, проте сподіваємось, успішного шляху. В Софійки попереду ряд курсів хіміо-препаратами та операція.

Софійка сильна і вона вірить, що скоро все закінчиться, волоссячко відросте і ніжка вже не буде боліти. Вона маленький, але справжній боєць! Її життя, як i життя її батьків, розділилося на «до» та «після». За життя Софійки варто боротися!

Лікування в клініці є дороговартісним, тому ми просимо всіх небайдужих допомогти 9 річній Софійці побороти складний діагноз.

Ми молимося за швидке одужання дівчинки!
Збір коштів надає Благодійний фонд “Рэхшей Лев”

Фото
Документи
Що вже зроблено
  • Софійка з маленького селища в Чернівецькій області, вже декілька місяців мужньо бореться із діагнозом “остеосаркома”. На сьогодні дівчинка Софійка разом із сім'єю перебуває на лікуванні в одному із найкращих медичних центрів країни, в клініці “Шиба” та отримала перших курс хіміо-терапії. Це тільки початок важкого, проте сподіваємось, успішного шляху. В Софійки попереду ряд курсів хіміо-препаратами та операція.Наш Фонд відкриває збори на допомогу Софійці.
Поділитися в соц. мережах

Якщо Вашій дитині потрібна допомога,
Напишіть нам і ми зробимо все можливе, щоб
допомогти їй!

ЗАЯВКА НА ДОПОМОГУ