Віталій Солтівській

7 років | Україна
Діагноз: Трахеостома

Історія дитини

У віці 2 років Віталік випив заборонену речовину, після чого дитині поставили діагноз - трахеостома. В Україні провести складне лікування по відновленню трахеостоми було неможливо, лікарі не бралися за вирішення проблеми. Кілька років родина шукала всілякі варіанти для лікування і швидкого одужання дитини.

Вибір припав на Ізраїль (МЦ Іхілов), оскільки саме тут роблять ларінгопластіку, яка необхідна Віталіку. Фахівці були готові допомогти дитині повернутися до здорового життя, але вартість лікування в 83 000 доларів була непосильною для родини. Як у багатьох історіях, є добрі люди, які відгукнулися допомогти, і необхідна сума була зібрана протягом 2-3 місяців.

Після того, як хлопчик відправився на лікування в Ізраїль, турботу про нього взяв на себе благодійний фонд "Keren Or for Child", представники якого надавали малюкові підтримку в Ізраїлі.

За весь час лікування, який зайняв майже 4 місяці, благодійники Віталіка радували його всіма можливими способами, щоб підняти настрій малюкові!

Це була маленька перемога - талановиті фахівці вилікували Віталія. Він повністю здоровий і повернувся додому кілька місяців тому. Тепер Віталій знову може мріяти про майбутнє, знайомитися зі світом і радіти кожному дню. "Keren Or for Child" дякує мамі, Ірині Солтівській, за довіру.

Разом ми дали Віталіку квиток в нове життя!

Фото дитини

Документи

Що вже зроблено

Перше встановлення діагнозу в Україні.
На протязі 2-3 місяців необхідна грошова сума розмірі 83 000 долларів була зібрана.
Після того, як хлопчик відправився на лікування в Ізраїль, турботу про нього взяв на себе фонд "Keren Оr for Сhild".
Після 4 місяців успішного лікування Віталій повернувся додому.
Поділитися в соц. мережах:

Якщо Вашій дитині потрібна допомога,

Напишіть нам і ми зробимо все можливе, щоб допомогти їй!

ЗАЯВКА НА ДОПОМОГУ