Владислав Ковнер

11 рокiв | Україна
Діагноз: Хондробластична остеосаркома лівої стегнової кістки
Мета зборів: Лікування раку кістки (саркоми)
Зібрано на даний момент:
38 784,19 грн
Залишилося зібрати: 0 грн
Історія дитини

Владислав проживає в місті Ніжин, Чернігівської області. Він дуже життєрадісний хлопчик. Має багато друзів з якими любить спілкуватися, грати у футбол, у комп’ютерні ігри, кататись на велосипедах. Ніжний, співчутливий хлопчик, веселий та усміхнений, який завжди прийде на допомогу.

На початку 2022 року, батьки спостерігали ріст пухлинного утворення в дистальному відділі лівої стегнової кістки з посиленням болю та обмеженням рухів дитини. Лікарі направили Владислава на діагностику в Київ. Після проведення біопсії, Владиславу поставили діагноз хондробластична остеосаркома лівої стегнової кістки.

Почали лікування у мюнхенській клініці Швабінг, Клініка педіатрії та підліткової медицини. Там провели плановий дитячий онкологічний огляд і повторну біопсію пухлинного масиву.

Результати дослідження підтвердили діагноз – хондробластична остеосаркома. На жаль, було виявлено множинні метастази в кістках іпсилатерального відділу тазу та стегна, контралатерального стегна, хребців, лімфовузлів та м’яких тканин, а також двосторонні метастази в легені. Після тривалого лікування кошти закінчились. Ми отримали рекомендації і повернулись в Україну.

В результаті пошуку благодійних організацій, відгукнувся благодійний фонд «КЕРЕНОР ДЛЯ НАШОЇ ДИТИНИ».
Владислав продовжив лікування в дитячому онкологічному відділенні Медичного центру «Маймонідес Медікал», місто Івано-Франківськ.
Допоможіть зібрати необхідну суму. Владислав хоче жити!

Фото
Документи
Що вже зроблено
  • Почали лікування у мюнхенській клініці Швабінг, Клініка педіатрії та підліткової медицини.
  • Почали лікування у відділенні дитячої онкології Медичного центру "Маймонідес Медікал", Івано-Франківськ, Україна.
Поділитися в соц. мережах

Якщо Вашій дитині потрібна допомога,
Напишіть нам і ми зробимо все можливе, щоб
допомогти їй!

ЗАЯВКА НА ДОПОМОГУ