Назар Смотров

5 років | Україна
Діагноз: Вторинний стеноз трахеї 3 ст., парез голосових зв'язок
Мета зборів: 7100 шекелів. для покупки пристроїв CPAP
Зібрано на даний момент:
$ 2122 (100%)
Залишилося зібрати: $ 0
Історія дитини

Смотров Назар, трьохрічний герой з Харківа, бореться з діагнозом – вторинний стеноз трахеї 3 ст., парез голосових зв’язок.

Назар народився 02.10.2017 на 28 тижні вагітності з вагою 1 кг 180 гр. Будучи двотижневим малюком, він перебував на апараті ШВЛ. Згодом у нього була операція на серці, закривали ОАП.

Через те, що Назар довго перебував на ШВЛ, у нього розвинувся критичний стеноз трахеї. У травні 2018 року сім’ю Назара направили в місто Київ для її бужування. В ході цього процесу стався розрив трахеї, лікарі відразу цього не помітили, і по всьому організму пішло повітря. Після численних процедур і наркозов у ​​Назарчика була зупинка серця.

Після консиліуму лікарів була діагностована трахеостома. Весь цей час Назар і його мама їздили до Києва з надією на одужання. На жаль, через численні процедури бронхоскопії були пошкоджені голосові зв’язки. Тепер треба робити ларінготрахеальну пластику гортані. В Україні немає потрібного обладнання і фахівців з таким досвідом, тому клініка “Іхілов” в Ізраїлі готова надати необхідне лікування Назару. Назару потрібен збір коштів для лікування і переїзд в Ізраїль.
Назар(30.05.22) Назар прозійшов все лікування, але зараз він не може покинути лікарню – Назар не може спати без апарату CPAP. Апарат і спеціальна маска коштують великі гроші, яких немає сім’ї. Ми просимо вас – добрих людей про допомогу.
Фото
Документи
Що вже зроблено
  • БФ "Keren Or for Child" взяв на себе збір коштів на лікування Назара.
  • Хірургічне лікування стенозів трахеї - Трахіопластика 03.03.22
  • Розпочато збір на купівлю CPAP апарату 30.05.22
Поділитися в соц. мережах

Якщо Вашій дитині потрібна допомога,
Напишіть нам і ми зробимо все можливе, щоб
допомогти їй!

ЗАЯВКА НА ДОПОМОГУ