Микита Вожний

7 років | м. Київ
Діагноз: Метастаз Меланоми
Мета зборів: Лікування
Історія дитини

Семирічному хлопчику Микиті, 15 серпня 2021, року раптово стало погано. З частковим паралічем та блюванням його госпіталізували. Після обстеження, у Микити виявили пухлину головного мозку з крововиливом, яку згодом видалили в київському Інституті нейрохірургії 18 серпня 2021 року.

При виписці з лікарні хлопчику поставили діагноз – Анапластична Астроцитома третьої стадії, а клініка CSD – поставила діагноз Метастаз Меланоми. У пошуках правдивого діагнозу батьки Микити прибули до Туреччини. Метастаз Меланоми згодом підтвердився і в Німеччині.

Це захворювання дуже рідко зустрічається у дітей такого віку. З приводу випадку Микити збирали консиліум лікарів та приймали рішення щодо подальшого лікування.

Микита розпочали курс радіотерапії та хімії (Темодал). На жаль, організм дитини не витримав такого навантаження, і хлопчику стало погано. 30 вересня 2021 року Микиту госпіталізували з температурою 40 та поганими показниками крові.

Лікарі у Туреччині повідомили, що кістковий мозок дитини не відновлюється і потрібна термінова пересадка. За результатами МРТ лікарі виявили рецидив метастазу на мікрорівні.

На жаль, доктора Туреччини не знають як лікувати Меланому!

Мама Микити – Яна звернулася за допомогою до Ізраїлю, оскільки саме ізраїльські лікарі мають великий досвід лікування меланоми. Зараз лікарі клініки Іхілов роблять діагностику та генне тестування, щоб визначити точний протокол лікування Микити та готові прийняти хлопчика на лікування.

Батьки Микити самі не впораються – для лікування потрібна чимала сума грошей.

Ми просимо вас допомогти 7-річному Микиті вижити і погладшати після такої тяжкої хвороби!

Реквізити для перерахунку коштів для Микити з позначкою “Вожний”.

Фото
Документи
Що вже зроблено
Поділитися в соц. мережах

Якщо Вашій дитині потрібна допомога,
Напишіть нам і ми зробимо все можливе, щоб
допомогти їй!

ЗАЯВКА НА ДОПОМОГУ