Вікторія Романенко

4 роки
Діагноз: ХВОРОБА РАНДЮ-ОСЛЕРА-ВЕБЕРА
Історія дитини

Про те, що дочка хворіє, батьки дізналися 20 листопада 2019 року. До цього часу вони навіть не підозрювали, що у неї є проблеми зі здоров’ям. А вже про такий незвичайний діагноз взагалі ніколи не чули.

Історія хвороби Вікторії Романенко почалася несподівано, як це нерідко буває. Життєрадісна Віка розвивалася, як всі здорові діти. Ніщо не передбачало біди. Але раптово все змінилося – дівчинку терміново госпіталізували. Операція була потрібна негайно! Рівень сатурації впав до 82%, почалася легенева кровотеча. Лікарі боролися за життя дівчинки довгих 4,5 години. Після операції батькам повідомили, що зробили все можливе для порятунку їх донечки.

У дівчинки дуже велике ураження легень артеріовенозними мальформаціями – близько 15%. Діагноз: ХВОРОБА РАНДЮ-ОСЛЕРА-ВЕБЕРА. Віка – єдина дитина в Україні з таким великим ураженням легень. У ситуації, що склалася, українські лікарі не змогли провести подальше лікування і дати прогнози на одужання.

З того моменту батьки, для порятунку дитини, почали розсилати документи в різні клініки за межами України. Вони отримували численні відмови, зважаючи на складність захворювання.

Все ж таки вдалося знайти клініку, яка готова прийняти дівчинку на лікування. В ізраїльському МЦ Шнайдер є фахівці по даному захворюванню, бажаючі надати допомогу українській родині.

Фото
Документи
Що вже зроблено
Поділитися в соц. мережах

Якщо Вашій дитині потрібна допомога,
Напишіть нам і ми зробимо все можливе, щоб
допомогти їй!

ЗАЯВКА НА ДОПОМОГУ