Волянський Кирило

14 рокiв | м. Одеса, Україна
Діагноз: аутизм, кіфосколіоз
Мета зборів: Лікування
Зібрано на даний момент:
360 000.00 грн.
Залишилося зібрати: 1 954 728.06 грн.
Історія дитини

ДРУЗІ, УВАГА !! ВЖЕ ЦЬОГО ТИЖНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ОПЕРАТИВНЕ ВТРУЧАННЯ КИРИЛУ!!

У зв’язку із більшенням викревлення хребта з 62 градусів, на більше ніж 80 градусів , про це зазначав спеціаліст у сфері нейрохірургії – Ігор Курілець, після здачі лабораторних досліджень ,було прийнято рішення – терміново оперувати нашого підопічного.

Прохання до всіх небайдужих допомогти у зборі коштів

Часу обмаль ДОПОМОЖЕМО КИРИЛУ РАЗОМ

Наш щирий хлопчик чекає Вашої підтримки

Велике прохання поширювати інформацію про збір коштів, для нашого Кирила

“Життя вимірюється не кількістю зроблених вдихів і видихів, а кількістю тих моментів, коли від щастя захоплює дух”………….
На превеликий жаль, чудовому хлопчику Кирилу стоїть на заваді навіть просте щасливе, повноцінне життя – через щоденний нестерпний біль…..
Проте, він неймовірний, так багато кожному з нас можна навчитись дивлячись на нього – зовсім не дитяче терпіння, вміння не здаватись, надія в очах. У Кирила в серці велика ВІРА, він вірить, що в світі багато людей, котрі готові об’єднатись та допомогти йому в одужанні, щоб він мав незліченну кількість таких моментів, коли від щастя захоплює дух!!!!!!
Кирило народився в м.Одеса, Одеської області. Після народження до 1,5 року розвивався, як здоровий малюк. Захворівши на гостре запалення легень, медичні працівники призначили курс лікувався антибіотиками, після чого трапився побічний ефект- пошкодження мозку. З того часу виявлений аутичний спектр.
У віці 9 років вперше виявлений сколіоз, 2019 року поставлено на облік до хірурга та отримано посвідчення про інвалідність. Було рекомендовано фізіотерапію та в подальшому корсет TLSO. Після подальшого діагностування поточного стану поставлений діагноз- кіфосколіоз. 2022 року після повномаштабного вторгнення в Україну, Кирило з мамою та молодшою сестрою були вимушені виїхати в Ізраїль. У хлопчика відбувалась дуже погана динаміка. Під час спілкування з ізраїльськими медиками , про різні методи лікування сколіозу, дійшли висновку, що єдиний можливий спосіб лікування – оперативне втручання.

Щоденний нестерпний біль не дає втілювати Кирилу у життя те, що він так любив та любить, з самого раннього дитинства- це спорт (скелелазення, самбо). Він неймовірно старанний, любить навчатися та мріє стати програмістом. Захоплюється плаванням, музикою, та куховарством. Дуже любить свою сім’ю, обожнює сестричку. У Кирила дуже багато друзів, він так мріє з ними та зі своїми рідними проводити радісно час, без болю…. Допоможіть зі збором коштів для операції
Фото
Документи
Що вже зроблено
  • Прошел курс физиотерапии и лечения корсетом ТЛСО.
Поділитися в соц. мережах

Якщо Вашій дитині потрібна допомога,
Напишіть нам і ми зробимо все можливе, щоб
допомогти їй!

ЗАЯВКА НА ДОПОМОГУ